РусскийУкраїнськаEnglish
+38(095) 210-29-79
+38(050) 813-01-10
Негабаритнi вантажi

Компанія ТОВ «Поіск» пропонує своїм клієнтам послуги з перевезення негабаритних вантажів.

Як правило, велика частина вантажної техніки розрахована на перевезення вантажів довжиною до 13,6 м, шириною до 2,45 м, заввишки до 3,1 м, і вагою до 24 тонн. Вантажі, що перевищують дані розміри, є негабаритами.

Перевезення негабаритних вантажів здійснюється спеціальним транспортом, відповідним всім технічним вимогам, оснащеного всім необхідним додатковим устаткуванням для закріплення вантажу. Міжнародні перевезення негабаритних вантажів вимагають узгодження по всьому маршруту руху з відповідними зарубіжними дорожніми службами, вибирається маршрут з врахуванням всіх автодорожніх умов, у деяких країнах залежно від габаритів вантажу, що перевозиться, потрібний супровід автопоїздів машинами супроводу (поліція, дорожні служби і т.д.). Перевезення негабаритн их вантажів здійснюється з використанням спеціальних низькорамних платформ (типа Tiefbet, Jumbo, телескопічні) заввишки 0,35-1,0 м. В деяких випадках, виправдано використання не одного, а декількох видів транспорту, наприклад: автомобільного і залізничного, автомобільного і морського (мультімодальні перевезення), що дає переваги за вартістю, швидкістю доставки і збереження вантажу, що перевозиться в міжнародному сполученні.

Тісна співпраця з надійними транспортними компаніями України, Росії, Німеччини, Польщі, Прибалтики дозволяє нам здійснювати перевезення практично будь-яких негабаритних вантажів в будь-якому напрямі в мінімальні терміни.

 

Якщо вам необхідне професійне перевезення негабаритних вантажів, зверніться в наш  транспортний відділ , де ви отримаєте всю інформацію, що цікавить вас.

Замовити розрахунок вартості перевезення негабаритного вантажу.