РусскийУкраїнськаEnglish
+38(095) 210-29-79
+38(050) 813-01-10
Збірні вантажі

Компанія ТОВ «Поіск» пропонує своїм клієнтам послуги з перевезення збірних вантажів.

Уявимо собі ситуацію, коли Вам необхідно терміново доставити малу партію вантажу своєму клієнтові або діловому партнерові. Що Ви зробите в цій ситуації? Використання окремого транспортного засобу для перевезення таких вантажів часто не доцільно, в таких випадках в один транспортний засіб завантажуються два і більш  вантажів – таке перевезення називається збірним, а вантажі, що перевозяться, – збірними. А якщо Ви випробовуєте постійну необхідність в організації таких перевезень? Сьогодні існує найбільш економічне і оптимальне рішення цієї проблеми, з якою стикаються багато компаній і приватних підприємців. Це рішення називається послуги по перевезенню збірних вантажів.
Перевезення збірних вантажів припускає доставку незначних партій (незначної кількості) вантажів, що належать різним власникам, за допомогою використання одного транспортного засобу: автомобіля, вагону або контейнера. Такий варіант перевезення дозволяє більш оперативно організувати доставку невеликій партії вантажу, а також значно заощадити кошти за рахунок оптимізації завантаження транспортного засобу. Таким чином, принцип перевезення збірних вантажів вельми простий і він був широко розповсюджений ще в глибокій старовині, коли великі торгові каравани подорожували по різних країнах, доставляючи необхідні товари різним споживачам. Таким чином, малі партії вантажів об'єднуються (консолідуються) в один збірний вантаж, який доставляється по певному маршруту регулярним рейсом одним видом транспорту.
Послуги збірних вантажів широко розповсюджені в сучасному світі, оскільки багато компаній потребують регулярних перевезень малих партій вантажів. Сьогодні доставка збірних вантажів здійснюється повітрям, залізнодорожнім та іншими видами транспорту. Найбільшою популярністю, безумовно, користується доставка збірних вантажів за допомогою автомобільного транспорту, оскільки в цьому випадку досягається оптимальне поєднання за ціною, якістю і надійністю вантажоперевезення.
Висока економічність, оперативність і надійність перевезень збірних вантажів досягається за рахунок чіткого контролю над здійсненням всіх етапів транспортування від вантажовідправника до одержувача. Послугами перевезення збірних вантажів традиційно користуються підприємства, що займаються виробництвом і реалізацією комп'ютерної, побутової і офісної техніки, комплектуючих і витратних матеріалів, а також телекомунікаційні і автомобільні компанії. Доцільність вибору між замовленням окремого транспортного засобу або користування послугою перевезення збірних вантажів визначається клієнтом, головним чином, з розрахунку ваги самого вантажу, терміновості доставки і відстані, на яку необхідно здійснити перевезення.
Популярність перевезення збірних вантажів постійно росте. Це обумовлено оперативністю, зручністю, економічністю і надійністю даного виду перевезень.

 

Якщо вам необхідне професійне перевезення збірних вантажів, зверніться в наш  транспортний відділ , де ви отримаєте всю інформацію, що цікавить вас.

Замовити розрахунок вартості перевезення збірного вантажу.