РусскийУкраїнськаEnglish
+38(095) 210-29-79
+38(050) 813-01-10
Умови постачання товару (Інкотермс 2000)

Компанія ТОВ «Поіск», що надає послуги з автоперевезення вантажів, пропонує наступні варіанти умов постачання:

EXW       EX Works– "франко-завод" Продавець передає товар покупцеві на своєму підприємстві і не відповідає за вантаження, оплату мит і т.д. (мінімальні зобов'язання для продавця)
FCA       Free Carrier – "франко-перевізник"   Продавець передає товар, очищений від експортних митних зборів, перевізникові, вказаному покупцем, в узгодженому місці.
FAS       Free Alongside Ship – "франко уздовж борту судна"   Продавець виконав постачання, коли товар розміщений уздовж борту судна на причалі або на ліхтерах у вказаному порту відвантаження. Це означає, що з цієї миті всі витрати і ризики втрати або пошкодження товару повинен нести покупець. За умовами терміну FAS на продавця покладається обов'язок по митному очищенню товару для експорту.
FOT       Free On Track – "франко-вантажівка"  У вартість товару включається його вантаження у вантажівку. Транспортні та інші витрати оплачує покупець.
CAF       Cost And Freight – "вартість і фрахт"    Всі витрати по транспортуванню, виключаючи витрати на страхування вантажу, податки і митний збір, лягають на продавця і включаються в ціну товару.
CFR       Cost and Freight – "вартість і фрахт" Продавець оплачує всі витрати і фрахт, необхідні для доставки товару у вказаний порт призначення, але ризик загибелі або пошкодження і ризик додаткових витрат, що виникли після того, як товар був занурений на борт судна, переходять з продавця на покупця у момент переходу товару через поручні судна в порту відвантаження. Цей термін може використовуватися тільки при морській і внутрішній водній перевезеннях і накладає на продавця зобов'язання по митному очищенню товару, що експортується.
CIF        Cost, Insurance and Freight – "вартість, страхування, фрахт"     Всі витрати по транспортуванню до пункту призначення, включаючи страхування вантажу, податки і митний збір, лягають на продавця і включаються у вартість товару.
СРТ       Carriage Paid To "Фрахт/перевезення сплачені до" Провезення товару сплачене до узгодженого пункту призначення. Ризик загибелі або пошкодження, яким може піддатися товар, а також ризик додаткових витрат, понесених в результаті подій, що відбулися після того, як товар був переданий перевізникові, переходять з продавця на покупця. Термін накладає на продавця обов'язок провести митне очищення експортного товару. Цей термін може бути використаний для будь-якого виду перевезень, включаючи змішану.
СIР        Cost, Insurance and Freight – "вартість, страхування і фрахт" Провізна плата і страхування сплачені до узгодженого пункту призначення. Цей термін накладає на продавця зобов'язання забезпечити страхування вантажу і митне очищення експортного товару. Термін СIР може бути використаний для будь-якого виду перевезень, включаючи змішану. Покупець повинен мати на увазі, що продавець зобов'язаний забезпечити страхування тільки на умовах мінімального покриття.
DAF      Delivered At Frontier – "постачання до межі" Постачання до межі означає, що продавець виконав свої зобов'язання по постачанню, коли очищений від експортних митних зборів товар був поставлений в узгоджені пункти і місце на межі, але до надходження на митницю сусідньої країни.
DES       Delivered Ex Ship – "постачання з судна"   Товар надається в розпорядження покупця в узгодженому порту призначення без проведення митного очищення на борту судна.
DEQ      Delivered Ex Quay – "постачання з пристані з оплатою мита" Продавець надає товар без проведення митного очищення на пристані в узгодженому порту призначення; до цього моменту продавець несе
всі ризики і витрати, включаючи оплату мит, податків і т.п.
DDU      Delivered Duty Unpaid – "постачання без оплати мита" Продавець забезпечує доставку товару в узгоджене місце в країні ввезення і несе всі ризики і витрати (за винятком оплати  мит, податків і інших офіційних зборів, що стягуються при імпорті), а також витрати і ризики по здійсненню митних формальностей.
DDP      Delivered Duty Paid – "постачання з оплатою мита" Продавець забезпечує доставку товару в узгоджене місце в країні ввезення і несе всі ризики і витрати, включаючи оплату мит,  податків і інших зборів (максимальні зобов'язання для продавця).

Якщо вам необхідне професійне перевезення вантажів, зверніться в наш  транспортний відділ, де ви отримаєте всю інформацію, що цікавить вас.

Замовити розрахунок вартості перевезення вантажу.